La taula d'operacions manual TY és adequada per a cirurgia toràcica i abdominal, otorrinolaringologia, obstetrícia i ginecologia, urologia i ortopèdia, etc.
El marc, la columna i la base són d'acer inoxidable, fàcils de netejar i resistents a la corrosió.
La taula d'operacions mecànica s'eleva i es baixa amb una bomba d'oli de pedal, que funciona suaument i és segura i fiable. Tots els altres moviments són accionats per engranatges mecànics.
Aquesta taula d'operacions hidràulica requereix que la placa de les potes es pugui plegar, abduir i desmuntar, i que sigui fàcil d'ajustar. Adopta una base en forma de T.
1.Funció de rotació
La taula d'operacions manual es pot girar 360°, els metges poden ajustar l'angle segons la seva postura durant la cirurgia, cosa que augmenta considerablement l'espai operatiu durant la cirurgia. (Opcional)
2.Canvi ràpid a la posició flexible
La taula d'operacions requereix 200°protrusió (flexió) a la superfície de la taula alhora accionant el mànec, que es pot utilitzar per substituir la funció del pont lumbar.
3. Taula de doble capa
El taulell requereix un taulell compost de doble capa, un baix coeficient d'absorció de raigs X i un efecte de perspectiva d'alta definició.
4. Material d'acer inoxidable
El bastidor, la base, la columna elevadora i l'estructura de transmissió principal estan fets d'acer inoxidable 304, fàcil de netejar i fregar, resistent a l'àcid i la corrosió, garantint que mai s'oxidarà.
5. Ajust hidràulic i manual
L'elevació i el descens de la taula d'operacions hidràulica s'utilitzen amb bomba d'oli de pedal, que funciona sense problemes, és segura i fiable. Tots els altres moviments són operats pel capçal de transmissió d'engranatges mecànics.
Paràmetres
| Article del model | Taula d'operacions manual TY |
| Longitud i amplada | 2020 mm * 500 mm |
| Elevació (amunt i avall) | 1010 mm / 760 mm |
| Placa del cap (amunt i avall) | 45°/70° |
| Placa posterior (amunt i avall) | 75°/ 15° |
| Placa per a les cames (amunt / avall / cap a fora) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Trendelenburg invers | 25°/ 25° |
| Inclinació lateral (esquerra i dreta) | 20°/ 20° |
| Elevació del pont renal | ≥110 mm |
| matalàs | matalàs viscoelàstic |
| Material principal | Acer inoxidable 304 |
| Capacitat màxima de càrrega | 200 kg |
| Garantia | 1 any |
SAccessoris estàndard
| No. | Nom | Quantitats |
| 1 | Pantalla d'anestèsia | 1 peça |
| 2 | Suport corporal | 1 parell |
| 3 | Suport per al braç | 1 parell |
| 4 | Reposa-espatlles | 1 parell |
| 5 | Crossa de genoll | 1 parell |
| 6 | Brida de fixació | 1 conjunt |
| 7 | matalàs | 1 conjunt |