La taula quirúrgica hidràulica TS és adequada per a cirurgia toràcica i abdominal, otorrinolaringologia, obstetrícia i ginecologia, urologia i ortopèdia, etc.
A diferència de la taula d'operacions manual general, utilitzem un sistema d'elevació hidràulic i una molla de gas per ajustar les plaques del respatller i les cames. Fem que el procés d'ajust sigui silenciós i còmode.
La base en forma de Y s'utilitza per garantir que la taula d'operacions hidràulica tingui una major estabilitat i espai lliure, de manera que el personal mèdic pugui apropar-se al pacient a distància zero.
El disseny de les rodes grans també fa que sigui antivibració i descompressiu durant el moviment.
1. Escuma viscoelàstica avançada
El material superficial de la taula quirúrgica hidràulica és ignífug i antiestàtic. El matalàs de poliuretà (PU) emmotllat és fàcil de netejar i té una llarga vida útil.
2. Pont renal integrat.
Introduïu una nansa al forat corresponent, gireu la nansa i feu que el pont de cintura pugi o baixi fins a la posició adequada i, a continuació, estireu la nansa. Per a la taula d'operacions hidràulica TS, l'elevació del pont de cintura és superior a 100 mm.
3. ImportatHhidràulicSsistema
El sistema hidràulic importat d'Amèrica fa que el moviment de la taula d'operació manual sigui estable i ràpid.
4. AangularAajustamentswambGas Smolles
Tant les juntes de la placa posterior com de la placa de les potes de la taula d'operacions hidràulica TS estan equipades amb estructures de suport de cilindres de ressort de gas, que fan que diversos ajustos siguin suaus, silenciosos i sense vibracions, alhora que protegeixen eficaçment l'estructura articular i eviten que el pacient caigui.
5. L.disseny de rodes més grans
La base de la taula d'operacions hidràuliques mecàniques està dissenyada amb rodes grans (diàmetre≥100 mm), que és flexible per moure's. Les rodes pugen en frenar, la base del llit està en contacte ferm amb el terra i l'estabilitat és bona.
Paràmetres
| Article del model | Taula d'operacions hidràuliques TS |
| Longitud i amplada | 2050 mm * 500 mm |
| Elevació (amunt i avall) | 890 mm / 690 mm |
| Placa del cap (amunt i avall) | 60°/60° |
| Placa posterior (amunt i avall) | 75°/ 15° |
| Placa per a les cames (amunt / avall / cap a fora) | 30°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Trendelenburg invers | 25°/ 25° |
| Inclinació lateral (esquerra i dreta) | 20°/ 20° |
| Elevació del pont renal | ≥110 mm |
| matalàs | matalàs viscoelàstic |
| Material principal | Acer inoxidable 304 |
| Capacitat màxima de càrrega | 200 kg |
| Garantia | 1 any |
SAccessoris estàndard
| No. | Nom | Quantitats |
| 1 | Pantalla d'anestèsia | 1 peça |
| 2 | Suport corporal | 1 parell |
| 3 | Suport per al braç | 1 parell |
| 4 | Reposa-espatlles | 1 parell |
| 5 | Crossa de genoll | 1 parell |
| 6 | Brida de fixació | 1 conjunt |
| 7 | matalàs | 1 conjunt |
| 8 | Corretja corporal | 1 conjunt |