La taula d'operacions mecànica TS-1 està feta d'acer inoxidable, que té una alta resistència mecànica, resistència a la corrosió i fàcil neteja.
Ajusteu l'alçada de la superfície del llit mitjançant un accionament hidràulic i ajusteu l'angle de la placa de la cama posterior amb altres eines auxiliars.
La base en forma de T de la taula d'operacions hidràulica és estable i també pot donar als metges que treballen durant molt de temps prou espai per a les cames.
Hi ha dues opcions de placa per a la cama integral i placa per a la cama dividida, adequades per a persones amb diferents necessitats de consum.
1.Base en T
La base ergonòmica en forma de T de la taula d'operacions manual no només té una bona estabilitat i un moviment flexible, sinó que també proporciona als metges prou espai per a les cames per reduir la fatiga durant el treball a llarg termini.
2.Pont renal integrat
El pont lumbar integrat pot augmentar-se 110 mm, cosa que és convenient perquè els metges realitzin cirurgia renal.
3. Diversos accessoris
Els accessoris estàndard inclouen suport per a l'espatlla, suport per a l'espatlla, suport corporal, pantalla d'anestèsia i suport per a les cames per facilitar diverses operacions.
4. Sistema d'elevació hidràulica
Funciona hidràulicament i l'alçada de la superfície de la taula d'operacions mecànica s'ajusta amb el pedal. Funciona suaument i silenciosament. Pot funcionar normalment fins i tot si no hi ha corrent. Per a zones amb electricitat inestable, es poden seleccionar taules d'operacions hidràuliques.
5.Placa integral per a la cama o placa dividida per a la cama
Hi ha una versió senzilla de la placa general per a la cama, el preu és favorable. També hi ha una placa dividida per a la cama, que es pot ajustar amunt i avall, i es pot expandir cap a fora per facilitar diverses cirurgies de les extremitats inferiors.
Paràmetres
| Article del model | Taula d'operacions mecànica TS-1 |
| Longitud i amplada | 1980 mm * 500 mm |
| Elevació (amunt i avall) | 950 mm / 750 mm |
| Placa del cap (amunt i avall) | 45°/ 90° |
| Placa posterior (amunt i avall) | 75°/ 30° |
| Placa per a les cames (amunt / avall / cap a fora) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Trendelenburg invers | 20°/ 30° |
| Inclinació lateral (esquerra i dreta) | 20°/ 20° |
| Elevació del pont renal | ≥110 mm |
| matalàs | matalàs viscoelàstic |
| Material principal | Acer inoxidable 304 |
| Capacitat màxima de càrrega | 200 kg |
| Garantia | 1 any |
SAccessoris estàndard
| No. | Nom | Quantitats |
| 1 | Pantalla d'anestèsia | 1 peça |
| 2 | Suport corporal | 1 parell |
| 3 | Suport per al braç | 1 parell |
| 4 | Reposa-espatlles | 1 parell |
| 5 | Crossa de genoll | 1 parell |
| 6 | Brida de fixació | 1 conjunt |
| 7 | matalàs | 1 conjunt |