La taula d'operacions de ginecologia hidràulica TF, el cos, la columna i la base estan fets d'acer inoxidable, amb una alta resistència mecànica, resistència a la corrosió i és propícia per a la neteja i la desinfecció.
Aquesta taula d'operacions de ginecologia hidràulica ve de sèrie amb reposaespatlles, corretja per a l'espatlla, nansa, reposaespatlles i pedals, recipient per a la brutícia amb colador i llum d'examen ginecològic opcional.
L'alçada de la taula d'operacions de ginecologia hidràulica es pot ajustar mitjançant pedals i la inclinació del llit es pot ajustar sacsejant la nansa.
Quan es trepitja el fre, la base fixa a la part inferior del llit es baixa, cosa que augmenta la superfície de contacte amb el terra i garanteix l'estabilitat del llit.
S'utilitza àmpliament per a ginecologia, obstetrícia, urologia i cirurgia anorrectal.
1. Material d'acer inoxidable
El cos principal, els rails laterals, la columna elevadora i la base de la taula d'operacions de ginecologia hidràulica estan fets d'acer inoxidable 304 d'alta qualitat, amb alta resistència mecànica, resistència a la corrosió i fàcil neteja.
2. Superfície de taula ampla
L'amplada de la superfície de la taula d'operacions de ginecologia hidràulica pot arribar als 600 mm, cosa que és molt adequada per a persones amb un tipus de cos específic i millora la comoditat.
3. Accessoris versàtils
A més del reposaespatlles estàndard, també hi ha disponibles opcionalment corretges per a les espatlles, nanses, reposacames, pedals per a les cames, pica de deixalles i llum per a examen ginecològic.
4. Peu fix únic
El peu fix únic de la taula d'operacions augmenta la superfície de contacte amb el terra i garanteix l'estabilitat de la ginecologia hidràulica.
Paràmetres
| Article del model | Taula d'operacions de ginecologia hidràulica TF |
| Longitud i amplada | 1800 mm * 600 mm |
| Elevació (amunt i avall) | 900 mm / 680 mm |
| Trendelenburg/Trendelenburg invers | 8°/ 20° |
| Placa posterior (amunt i avall) | 70°/ 11° |
| Voltatge | 220V/110V |
| Freqüència | 50 Hz / 60 Hz |
| matalàs | matalàs sense costures |
| Material principal | Acer inoxidable 304 |
| Capacitat màxima de càrrega | 173 kg |
| Garantia | 1 any |
SestàndardAccessoris
| No. | Nom | Quantitats |
| 1 | Suport per al braç | 1 parell |
| 2 | Maneta | 1 parell |
| 3 | Placa per a la cama | 1 peça |
| 4 | matalàs | 1 conjunt |
| 5 | Conca de Residus | 1 peça |
| 6 | Brida de fixació | 1 parell |
| 7 | Crossa de genoll | 1 parell |
| 8 | Pedal | 1 parell |