Aquesta taula d'operacions electrohidràulica està dividida en 5 parts: secció del cap, secció de l'esquena, secció de les natges i dues seccions de cames separables.
El material de fibra d'alta transmissió de llum més el lliscament horitzontal de 340 mm garanteix que no hi hagi punts cecs durant l'escaneig de raigs X.
Aquesta taula d'operacions electrohidràulica està equipada amb un sistema de doble control per garantir un funcionament sense problemes.
Pot estar equipat amb un bastidor de capçal multifuncional i un bastidor de tracció ortopèdic.
Funció de reinici amb un sol botó, que pot restaurar la posició horitzontal original. Flexió i flexió inversa amb un sol botó, funció de peana elèctrica, estalvia molt de temps.
És adequat per a diverses cirurgies, com ara cirurgia abdominal, obstetrícia, ginecologia, otorrinolaringologia, urologia, anorrectal i ortopèdia, etc.
1.Superfície de taula més llarga i ampla
La longitud de la superfície de la taula d'operacions electrohidràulica pot arribar als 2180 mm i l'amplada pot arribar als 550 mm, cosa que és adequada per a les necessitats d'alguns grups especials i també pot fer que el pacient estigui més còmode.
2. Sistema de doble control
La taula d'operacions electrohidràulica està equipada amb un sistema dual de control principal/controlador auxiliar per garantir un funcionament sense problemes.
3. Flex i Re-flex i reinici amb un botó
Funció de restabliment d'un botó, pot restaurar la posició horitzontal original, la flexió d'una sola tecla i la flexió inversa
4. Placa de cama ajustable elèctricament opcional
El disseny modular endollable de la placa de la cama pot ajustar la placa de la cama elèctricament, cosa que estalvia molt el temps d'ajust de la posició.
5. Bateria recarregable integrada
La taula d'operacions electrohidràulica TDY-Y-2 està equipada amb una bateria recarregable d'alt rendiment, que pot satisfer les necessitats de 50 operacions. Alhora, disposa d'una font d'alimentació de CA per proporcionar energia elèctrica i garantir la màxima seguretat.
Paràmetres
| ModelÍtem | Taula d'operacions electrohidràuliques TDY-Y-2 |
| Longitud i amplada | 2170 mm * 550 mm |
| Elevació (amunt i avall) | 1100 mm / 690 mm |
| Placa del cap (amunt/avall/flexible) | 45°/ 90°/ 40° |
| Placa posterior (amunt i avall) | 85°/ 40° |
| Placa per a les cames (amunt / avall / cap a fora) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Trendelenburg invers | 30°/ 30° |
| Inclinació lateral (esquerra i dreta) | 20°/ 20° |
| Elevació del pont renal | 100 mm |
| Lliscament horitzontal | 350 mm |
| Posició zero | Un botó, estàndard |
| Flexió/Reflex | Operació combinada |
| Tauler de raigs X | Opcional |
| Tauler de control | Estàndard |
| Botó d'aturada d'emergència | Estàndard |
| Sistema electromotor | Chaoger de Taiwan |
| Voltatge | 220V/110V |
| Freqüència | 50 Hz / 60 Hz |
| Compacitat de potència | 1,0 kW |
| Bateria | Sí |
| matalàs | matalàs viscoelàstic |
| Material principal | Acer inoxidable 304 |
| Capacitat màxima de càrrega | 300 kg / 350 kg |
| Garantia | 1 any |
Aaccessoris
| No. | Nom | Quantitats |
| 1 | Pantalla d'anestèsia | 1 peça |
| 2 | Suport corporal | 1 parell |
| 3 | Suport per al braç | 1 parell |
| 4 | Suport per a l'espatlla | 1 parell |
| 5 | Suport per a les cames | 1 parell |
| 6 | Nansa del pont renal | 1 peça |
| 7 | matalàs | 1 conjunt |
| 8 | Brida de fixació | 8 peces |
| 9 | Brida de fixació llarga | 1 parell |
| 10 | Control remot | 1 peça |
| 11 | Línia elèctrica | 1 peça |
| 12 | Oli hidràulic | 1 llauna d'oli |