Tota la coberta està feta d'acer inoxidable 304, fàcil de netejar i desinfectar.
El material de fibra d'alta transmissió de llum és adequat per a l'ús de raigs X.
El disseny del matalàs eixamplat permet que els pacients s'estirin a la taula d'operacions amb més comoditat.
La taula d'operacions electrohidràulica TDY-G-1 adopta un sistema de control hidràulic avançat, vàlvules electromagnètiques fiables i bombes d'oli de Taiwan, que garanteixen un rendiment silenciós i estable.
1.UultrabaixPposició
2. Placa de capçal de doble articulació
3.Bconstruït-al ronyóBcarena
4. Bateria recarregable integrada
5. Frens mecànics
| Article del model | Taula quiròfana elèctrica-hidràulica TDY-G-1 |
| Longitud i amplada | 2080 mm * 550 mm |
| Elevació (amunt i avall) | 820 mm / 520 mm |
| Placa del cap (amunt i avall) | 45°/ 90° |
| Placa posterior (amunt i avall) | 80°/ 20° |
| Placa per a les cames (amunt / avall / cap a fora) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Trendelenburg invers | 20°/ 20° |
| Inclinació lateral (esquerra i dreta) | 15°/ 15° |
| Elevació del pont renal | 110 mm |
| Sistema electromotor | Chaoger de Taiwan |
| Voltatge | 220V/110V |
| Freqüència | 50 Hz / 60 Hz |
| Compacitat de potència | 1,0 kW |
| Bateria | Sí |
| matalàs | matalàs viscoelàstic |
| Material principal | Acer inoxidable 304 |
| Capacitat màxima de càrrega | 200 kg |
| Garantia | 1 any |
SAccessoris estàndard
| No. | Nom | Quantitats |
| 1 | Pantalla d'anestèsia | 1 peça |
| 2 | Suport corporal | 1 parell |
| 3 | Suport per al braç | 1 parell |
| 4 | Suport per a l'espatlla | 1 parell |
| 5 | Suport per a les cames | 1 parell |
| 6 | Suport per als peus | 1 parell |
| 7 | Nansa del pont renal | 1 peça |
| 8 | Brida de fixació llarga | 1 parell |
| 9 | Brida de fixació | 8 peces |
| 10 | comandament a distància manual | 1 peça |
| 11 | Línia elèctrica | 1 peça |
| 12 | Pedal | 1 parell |