La taula d'operacions mòbil TDY-2 té un llit i una columna d'acer inoxidable 304, fàcils de netejar i anticontaminació.
La superfície de la taula està dividida en 5 parts: secció del cap, secció de l'esquena, secció de les natges i dues seccions de les potes desmuntables.
La taula d'operacions mòbil TDY-2 es pot traslladar una distància de 340 mm, proporcionant una bona àrea de perspectiva per al braç en C durant la cirurgia, i es pot utilitzar amb caixes de pel·lícules de raigs X.
Capçal de doble articulació, peus ajustables mitjançant ressort de gas. Utilitza rodes silencioses de marca alemanya. També hi ha un reinici amb un sol botó, i les funcions de vinclament i antivinclament amb un sol botó són opcionals.
Aquesta taula d'operacions elèctrica multifuncional és adequada per a diverses cirurgies, com ara cirurgia abdominal, obstetrícia, ginecologia, otorrinolaringologia, urologia, anorrectal i ortopèdia, etc.
1.Placa de capçal de doble articulació
El capçal de doble articulació d'aquesta taula d'operacions elèctrica pot ajustar lliurement l'alçada del capçal, permetent que el pacient tingui un angle de cap còmode quan realitza operacions en diferents posicions.
2. La placa de la cama pot ser de control elèctric o de control de ressort de gas
La placa de la cama es pot controlar mitjançant una molla de gas o es pot actualitzar a control elèctric.
3. Sistema de doble control opcional
El controlador manual i els controls opcionals del panell ofereixen una doble protecció per a la cirurgia.
4.Rodes grans
Rodes TENTE importades d'Alemanya, resistents al desgast i silencioses.
5. Bateria recarregable integrada
La taula d'operacions elèctrica TDY-2 està equipada amb una bateria recarregable d'alt rendiment, que pot satisfer les necessitats de 50 operacions. Alhora, disposa d'una font d'alimentació de CA per proporcionar energia elèctrica i garantir la màxima seguretat.
6.Més opcions opcionals
Restabliment opcional amb un sol botó, funció de flexió positiva i flexió inversa.
Paràmetres:
| ModelÍtem | Taula d'operacions elèctrica mòbil TDY -2 |
| Longitud i amplada | 2100 mm * 550 mm |
| Elevació (amunt i avall) | 1000 mm / 700 mm |
| Placa del cap (amunt i avall) | 45° 90° |
| Placa posterior (amunt i avall) | 90°/ 17° |
| Placa per a les cames (amunt / avall / cap a fora) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Trendelenburg invers | 25°/ 25° |
| Inclinació lateral (esquerra i dreta) | 15°/ 15° |
| Elevació del pont renal | ≥110 mm |
| Lliscament horitzontal | 345 mm |
| Flexió/Reflex | Operació combinada |
| Tauler de raigs X | Opcional |
| Tauler de control | Estàndard |
| Sistema electromotor | Jiecang |
| Voltatge | 220V/110V |
| Freqüència | 50 Hz / 60 Hz |
| Compacitat de potència | 1,0 kW |
| Bateria | Sí |
| matalàs | matalàs viscoelàstic |
| Material principal | Acer inoxidable 304 |
| Capacitat màxima de càrrega | 200 kg |
| Garantia | 1 any |
Accessoris estàndard
| No. | Nom | Quantitats |
| 1 | Pantalla d'anestèsia | 1 peça |
| 2 | Suport corporal | 1 parell |
| 3 | Suport per al braç | 1 parell |
| 4 | Suport per a l'espatlla | 1 parell |
| 5 | Suport per a les cames | 1 parell |
| 6 | Suport per als peus | 1 parell |
| 6 | Nansa del pont renal | 1 peça |
| 7 | matalàs | 1 conjunt |
| 8 | Brida de fixació | 8 peces |
| 9 | Brida de fixació llarga | 1 parell |
| 10 | comandament a distància manual | 1 peça |
| 11 | Línia elèctrica | 1 peça |