La taula d'operacions elèctrica TDY-1 adopta un sistema operatiu de motor de vareta d'empenta elèctrica per garantir que pugui completar diversos ajustos de postura durant l'operació, incloent-hi l'elevació de la taula, la inclinació cap endavant i cap enrere, la inclinació cap a l'esquerra i la dreta, el plegat de la placa posterior i la translació.
Aquesta taula d'operacions elèctrica multifuncional és adequada per a diverses cirurgies, com ara cirurgia abdominal, obstetrícia, ginecologia, otorrinolaringologia, urologia, anorrectal i ortopèdia, etc.
1. Disponible en escaneig de raigs X
El taulell PFCC es pot utilitzar per a l'escaneig de raigs X durant les operacions. La taula d'operacions elèctrica TDY-1 es pot traslladar més de 300 mm, proporcionant una bona àrea de perspectiva per al braç en C durant la cirurgia i es pot utilitzar amb caixes de pel·lícules de raigs X.
2. Sistema de doble control opcional
El controlador manual i els controls opcionals del panell ofereixen una doble protecció per a la cirurgia.
3. Bateria recarregable integrada
La taula d'operacions elèctrica TDY-1 està equipada amb una bateria recarregable d'alt rendiment, que pot satisfer les necessitats de 50 operacions. Alhora, disposa d'una font d'alimentació de CA per proporcionar energia elèctrica i garantir la màxima seguretat.
4. Pont renal integrat
Pont lumbar integrat, convenient perquè els metges realitzin cirurgia biliar i renal
Paràmetres
| Article del model | Taula d'operacions elèctrica TDY-1 |
| Longitud i amplada | 2070 mm * 550 mm |
| Elevació (amunt i avall) | 1000 mm / 700 mm |
| Placa del cap (amunt i avall) | 45°/ 90° |
| Placa posterior (amunt i avall) | 75°/ 20° |
| Placa per a les cames (amunt / avall / cap a fora) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Trendelenburg invers | 25°/ 25° |
| Inclinació lateral (esquerra i dreta) | 15°/ 15° |
| Elevació del pont renal | ≥110 mm |
| Lliscament horitzontal | 300 mm |
| Flexió/Reflex | Operació combinada |
| Tauler de raigs X | Opcional |
| Tauler de control | Estàndard |
| Sistema electromotor | Jiecang |
| Voltatge | 220V/110V |
| Freqüència | 50 Hz / 60 Hz |
| Compacitat de potència | 1,0 kW |
| Bateria | Sí |
| matalàs | matalàs viscoelàstic |
| Material principal | Acer inoxidable 304 |
| Capacitat màxima de càrrega | 200 kg |
| Garantia | 1 any |
Accessoris estàndard
| No. | Nom | Quantitats |
| 1 | Pantalla d'anestèsia | 1 peça |
| 2 | Suport corporal | 1 parell |
| 3 | Suport per al braç | 1 parell |
| 4 | Suport per a l'espatlla | 1 parell |
| 5 | Suport per a les cames | 1 parell |
| 6 | Suport per als peus | 1 parell |
| 6 | Nansa del pont renal | 1 peça |
| 7 | matalàs | 1 conjunt |
| 8 | Brida de fixació | 8 peces |
| 9 | Brida de fixació llarga | 1 parell |
| 10 | comandament a distància manual | 1 peça |
| 11 | Línia elèctrica | 1 peça |