La taula d'operacions elèctrica TDG-1 té cinc grups d'acció principals: elevació elèctrica de la superfície del llit ajustable, inclinació cap endavant i cap enrere, inclinació esquerra i dreta, elevació de la placa posterior i fre.
El bonic aspecte, el cos, la base, la columna elevadora i els rails laterals d'aquest accionament elèctric estan fets d'acer inoxidable d'alta qualitat, amb un alt acabat, resistència a la corrosió i alta resistència mecànica.
Ajust intel·ligent de diverses posicions de la taula d'operació elèctrica, amb un control d'un sol botó. Adopta l'actuador elèctric LINAK, que és silenciós, precís i de baix cost de manteniment. Disseny de roda gran, silenciós i descompressió antisísmica.
Aquesta taula d'operacions elèctrica és adequada per a diverses cirurgies, com ara cirurgia abdominal, obstetrícia, ginecologia, otorrinolaringologia, urologia, anorèxia i ortopèdia, etc.
1.AangularAajustamentswambGas Smolles
Tant les juntes de la placa posterior com de la placa de les potes de la taula d'operacions elèctrica TDG-1 estan equipades amb estructures de suport de cilindres de ressort de gas, que fan que diversos ajustos siguin suaus, silenciosos i sense vibracions, alhora que protegeixen eficaçment l'estructura articular i eviten que el pacient caigui.
2.Actuador lineal elèctric LINAK
L'ús de la vareta d'empenta elèctrica elimina la necessitat que el personal mèdic controli manualment la posició de la taula d'operacions. Només cal subjectar el comandament a distància, cosa que facilita i estalvia mà d'obra. En comparació amb el manteniment postvenda de la taula d'operacions hidràulica, la taula d'operacions elèctrica també redueix considerablement el cost de manteniment postvenda. Durant el procés d'ajust, la vareta d'empenta elèctrica es pot posicionar amb més precisió i el procés d'ajust és extremadament silenciós.
3. Base tipus Y
La base del llit adopta un disseny en forma de Y, que no només s'adapta al disseny ergonòmic, millora l'estabilitat de la taula d'operacions elèctrica, sinó que també proporciona més espai lliure per a les cames del personal mèdic, permetent al personal mèdic apropar-se més al pacient.
4. Accessoris versàtils
Equipat amb corretges per a les espatlles, els canells, les cames i el cos per garantir que els pacients sota anestèsia general no caiguin durant la cirurgia. Les plaques per a les cames, els reposabraços, els suports corporals i els suports per a les cames estan equipats amb coixinets d'escuma viscoelàstica per garantir la comoditat de l'operació i la circulació normal dels fluids corporals durant l'operació.
5. L.disseny de rodes més grans
La base de la taula d'operacions elèctrica mecànica està dissenyada amb rodes grans (diàmetre≥100 mm), que és flexible per moure's. Les rodes pugen quan frenen, la base del llit està en contacte ferm ambel terra i l'estabilitat és bona.
6. Bateria integrada
En cas de fallada de corrent, la bateria integrada pot suportar 50 operacions.
Paràmetres
| ModelÍtem | Taula d'operacions elèctriques TDG-1 |
| Longitud i amplada | 2050 mm * 500 mm |
| Elevació (amunt i avall) | 890 mm / 690 mm |
| Placa del cap (amunt i avall) | 60°/ 60° |
| Placa posterior (amunt i avall) | 90°/ 17° |
| Placa per a les cames (amunt / avall / cap a fora) | 30°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Trendelenburg invers | 25°/ 11° |
| Inclinació lateral (esquerra i dreta) | 20°/ 20° |
| Elevació del pont renal | ≥110 mm |
| Flexió/Reflex | Operació combinada |
| Tauler de control | Opcional |
| Sistema electromotor | Línak |
| Voltatge | 220V/110V |
| Freqüència | 50 Hz / 60 Hz |
| Compacitat de potència | 1,0 kW |
| Bateria | Sí |
| matalàs | matalàs viscoelàstic |
| Material principal | Acer inoxidable 304 |
| Capacitat màxima de càrrega | 200 kg |
| Garantia | 1 any |
SAccessoris estàndard
| No. | Nom | Quantitats |
| 1 | Pantalla d'anestèsia | 1 peça |
| 2 | Suport corporal | 1 parell |
| 3 | Suport per al braç | 1 parell |
| 4 | Suport per a les cames | 1 parell |
| 5 | Nansa del pont renal | 1 peça |
| 6 | matalàs | 1 conjunt |
| 7 | comandament a distància manual | 1 peça |
| 8 | Línia elèctrica | 1 peça |