LEDD500700C+M fa referència a la llum de quiròfan LED de doble cúpula.
El sistema de càmeres integrat i el monitor extern penjat es poden utilitzar amb finalitats de formació. Permet la monitorització i l'enregistrament d'operacions.
■ cirurgia abdominal/general
■ ginecologia
■ cirurgia cardíaca/vascular/toràcica
■ neurocirurgia
■ ortopèdia
■ traumatologia / urgències quiròfan
■ urologia / RTUP
■ Otorrinolaringologia/ Oftalmologia
■ endoscòpia Angiografia
1. Sistema de càmeres
Càmera integrada, no cal penjar-la amb un altre parell de braços.
2. Aquesta llum de quiròfan captura i proporciona imatges a gran velocitat i alta qualitat. Gràcies al zoom òptic de 10X, les imatges es poden veure des de tots els angles.
3. Aquesta llum de quiròfan també pot enregistrar la cirurgia operatòria. Es pot utilitzar amb finalitats de formació i estudi.
Sistema de monitorització
1. En transmetre l'operació, la llum de quiròfan LEDD500700C+M pot permetre al personal de la clínica seguir el vostre progrés sense trencar el camp estèril.
2. La llum de quiròfan amb càmera i monitor integrats proporciona una altra vista superior del capçal quirúrgic perquè el vostre equip quirúrgic pugui compartir procediments quirúrgics a tot el món.
Paràmetres:
| Càmera | |
| Resolució | 210 megapíxels 1920 (H) x 1080 (V) |
| Mode de comunicació | RS232 |
| Protocols de comunicació | HITACHI / SONY VISCA |
| Connector | Compatibilitat LVCMOS-36pFPC (YCbCr 4:2:2) 110/LVDS 30P |
| Tipus de sensor | CMOS d'1/2,9" / CMOS d'1/3" |
| Mode d'escaneig | Escaneig progressiu |
| Sistema de dia i nit | Color/blanc i negre/automàtic |
| Il·luminació mínima | color: 0,1 lux blanc i negre: 0,01 lux |
| Mode de sincronització | intersincronització |
| Sortida de vídeo | senyal digital |
| SNR | ≥50dB (AGC DESACTIVAT) |
| Lent | |
| IRCUT | Commutació automàtica de doble filtre IRCUT |
| Lents òptiques | 10X f=5mm~50mm |
| angle de camp | H:51,8°(O)~5,86°(T) V:39,1°(O)~4,4°(T) |
| Funció | |
| mode d'exposició | A/M |
| balanç de blancs | Automàtic |
| Mode d'enfocament | A/M |
| guanyar control | A/M |
| Efecte d'imatge | Automàtic/color/blanc i negre/negatiu |
| funció de mirall | Suport (mirall horitzontal + mirall vertical) |
| rollovers d'imatges | Suport |
| Ampli dinàmic | D-WDR |
| No rescindir la curació | DNR 2D |
| obturador electrònic | 1/30s~1/10.000s |
| relació de contrast | Ajustable |
| saturació | Ajustable |
| Funció antiboira | Suport |
| Marginal | Suport |
| Especificació genèrica | |
| Dimensions | 38,6 (amplada) * 41 (alçada) * 64,6 (llargada) mm |
| Temperatura/humitat de treball | ﹣10 ℃~50 ℃, 10% HR ~ 60% HR |
| Temperatura/humitat d'emmagatzematge | ﹣20 ℃~60 ℃, 10% HR ~ 80% HR |
| font d'alimentació | CC 12V ± 10% |
| consum d'energia | 3,5 W MÀX. |
| Pes net | 110 g |
Monitor
| Paràmetre principal | |
| Mida de la pantalla | 21,5' |
| Mode de retroiluminació | LED |
| Àrea de visualització | 475,2 mm (amplada) × 267,3 mm (alçada) |
| Relació d'aspecte | 16:9 |
| Resolució màxima | 1920 × 1080 |
| Color de la pantalla | 16,7 milions |
| Pas de píxel | 0,2475 (alçada) × 0,2475 (alçada) |
| Luminància | 300 cd/㎡ |
| Contrast d'imatge | 1500:1 |
| Angle de visió | 850/850/750/650 |
| Temps de resposta | 8MS |
| Freqüència de camp | 50 Hz,60 Hz,70 Hz |
| Entrada i sortida | |
| ENTRADA SDI | 1 |
| SORTIDA SDI | 1 |
| ENTRADA AV | 22 (2 × BNC) |
| SORTIDA AV | 1 |
| S-VÈDIO | 1 |
| Entrada VGA | 1 |
| Entrada HDMI | 1 |
| Entrada YPbPr/YCbCr | 3 (3 × BNC) |
| Entrada RS232 (opcional) | 1 |
| Entrada d'àudio | 1 |
| Sortida d'àudio | 1 |
| Sistema de color | PAL / NTSC / SECAM |
| OSD | |
| Llengua | Xinès/Anglès/Francès/Alemany/Italià/Espanyol/ |
| Font d'alimentació | |
| Poder | 12 V de corrent continu,50/60 Hz |
| Pmàx. | 35W-55W |
| Energia en espera | 5W |