La taula d'exploració ginecològica elèctrica FD-G-1 utilitza materials d'alta resistència i és resistent a la corrosió, cosa que afavoreix la neteja i desinfecció diàries de l'hospital.
L'elevació de la superfície de la taula d'examen, l'angle del respatller i del suport per a les potes es poden ajustar mitjançant el pedal.
Els accessoris són complets i hi ha reposapeus per a les espatlles, corretges per a les espatlles, corretges per als canells, nanses, reposapeus per a les cames i cubells per a la brutícia amb coladors de sèrie.
La base de la taula d'examen ginecològic adopta una estructura en forma d'U, que proporciona l'espai de moviment dels peus i les cames per a la feina diària del metge.
Aquest llit operatiu per a examen ginecològic mèdic, no només és adequat per a exàmens ginecològics, sinó també per a urologia masculina
1.Matelàs d'escuma sense costures
El matalàs de modelat de la taula d'exploració ginecològica elèctrica utilitza la tecnologia d'escuma sense costures més recent, que millora considerablement la comoditat del pacient.
2.Material resistent a la corrosió
Tota la coberta de la taula d'exploració ginecològica elèctrica està feta de materials superiors, resistents a la corrosió, fàcils de netejar i desinfectar.
3. Interruptor de peu
Equipat amb un interruptor de peu, controla de manera flexible els diversos moviments de la taula d'examen obstètric.
4.Accessoris versàtils
A més del reposaespatlles estàndard, també hi ha disponibles opcionalment corretges per a les espatlles, nanses, reposacames, pedals per a les cames, pica, llum d'exploració ginecològica o cadira de metge.
Paràmetres
| ModelÍtem | Taula d'exploració ginecològica elèctrica FD-G-1 |
| Longitud i amplada | 1800 mm * 550 mm |
| Elevació (amunt i avall) | 950 mm / 680 mm |
| Trendelenburg / Trendelenburg invers | 14°/ 17° |
| Placa posterior (amunt i avall) | 60°/10° |
| Sistema electromotor | Jiecang |
| Voltatge | 220V/110V |
| Freqüència | 50 Hz / 60 Hz |
| Compacitat de potència | 1,0 kW |
| Bateria | Sí |
| matalàs | matalàs sense costures |
| Material principal | ABS |
| Capacitat màxima de càrrega | 150 kg |
| Garantia | 1 any |
SestàndardAccessoris
| No. | Nom | Quantitats |
| 1 | Suport per al braç | 1 parell |
| 2 | Placa per a la cama | 1 conjunt |
| 3 | matalàs | 1 conjunt |
| 4 | Maneta | 1 parell |
| 5 | Interruptor de peu | 1 conjunt |