1.Posició ultrabaixa
L'alçada mínima de la taula d'operacions d'oftalmologia es pot ajustar a 500 mm. El conegut sistema d'accionament electromagnètic és estable, fiable i sense soroll durant el funcionament. És la millor opció per a oftalmologia i cirurgia otorrinolaringològica.
2.Placa de cap extraïble
La placa del capçal extraïble es pot controlar fàcilment mitjançant engranatges mecànics.
El disseny còncau al mig del coixí del capçal compleix els requisits ergonòmics.
3. Àmplia superfície
L'amplada de la superfície pot arribar als 550 mm, cosa que permet al pacient estirar-s'hi més còmodament
4. Interruptor de peu flexible
L'angle de la placa posterior i la placa de la cama es pot ajustar mitjançant l'interruptor de peu, cosa que és convenient perquè el metge ajusti la posició del pacient a la posició més ideal durant l'operació d'oftalmologia.
5. Fre de pètal
Els frens de pedal mecànics són més ràpids, pràctics, segurs i fiables.
6. Cadira de metge opcional
La cadira de metge pot ajustar els reposabraços, els respatllers i l'alçada del seient.
Paràmetres
| Article del model | Taula d'operacions oftàlmiques elèctrica TDG-2 |
| Longitud i amplada | 2080 mm * 550 mm |
| Elevació (amunt i avall) | 700 mm / 500 mm |
| Placa del cap (amunt i avall) | 45°/ 90° |
| Placa posterior (amunt i avall) | 45°/ 20° |
| Placa per a les cames (amunt i avall) | 45°/ 20° |
| Lliscament horitzontal | 300 mm |
| Sistema electromotor | Jiecang |
| Voltatge | 220V/110V |
| Freqüència | 50 Hz / 60 Hz |
| Compacitat de potència | 1,0 kW |
| Bateria | Sí |
| matalàs | matalàs viscoelàstic |
| Material principal | Acer inoxidable 304 |
| Capacitat màxima de càrrega | 200 kg |
| Garantia | 1 any |
Accessoris estàndard
| No. | Nom | Quantitats |
| 1 | Vareta d'infusió | 1 conjunt |
| 2 | Tauler de braç | 1 parell |
| 3 | Safata d'instruments | 1 conjunt |
| 4 | Brida de fixació | 1 conjunt |
| 5 | matalàs | 1 conjunt |
| 6 | Interruptor de peu | 1 conjunt |